karma dla kota dolina noteci

Karma dla kota z Doliny Noteci ceniona za świetny skład

Każdy, kto posiada kota musi pamiętać o jego prawidłowym rozwoju, potrzebach żywieniowych oraz wysokiej jakości składnikach. W tym celu warto zaopatrzyć się wyłącznie w najwyższej jakości karmę, która zaspokoi potrzeby zwierząt na każdym etapie ich rozwoju. Ważne jest, aby dostarczane posiłki jak najbardziej były zbliżone do mięsa dzikich zwierząt. Dolina Noteci karma dla kota zawiera niezbędne składniki, aminokwasy i składniki odżywcze, które są pozbawione sztucznych konserwantów oraz barwników.

Garść informacji o prawidłowym karmieniu kotów

Wiele osób zastanawia się w jaki sposób karmić koty by dostarczyć im wszystkiego co najlepsze. Otóż, warto pamiętać, że koty są zwierzętami drapieżnymi, dlatego w ich codziennym menu powinno znajdować się na pierwszym miejscu mięso. Te domowe i podwórkowe pupile nie przyswajają produktów zbożowych, nie ma ich też w karmie dla kota Dolina Noteci. Warto także wiedzieć, że już najmłodsze kocięta mogą mieć problem z przyswajaniem laktozy, czyli cukru mlecznego. Zatem już od wczesnych miesięcy, po zakończeniu jedzenia mleka matki, można kotom podawać wysokojakościową karmę, która zaspokoi ich codzienne zapotrzebowania na zdrowe składniki odżywcze. Dolina Noteci karma dla kota jest rekomendowana dla kotów w każdym wieku. W zależności od konkretnego produktu, posiada w składzie jagnięcinę, wołowinę, łososia oraz kurczaka. Jest ona wysoko przyswajalnym źródłem białka, tauryny i innych substancji budulcowych, które odpowiadają za zdrowe zęby, błyszczącą sierść oraz mocne uzębienie.

Wysokiej jakości karma, która wspiera prawidłowy rozwój kotów

Dolina Noteci karma dla kota jest bezzbożowa, wspiera ona metabolizm i prawidłowy rozwój. Pomaga w utrzymaniu prawidłowej wagi zwierzęcia oraz zapewnia błyszczący, zdrowy wygląd sierści. Mokra karma dla kotów zapewnianie odpowiednie nawodnienie i przyswojenie wszystkich składników. Zapobiega ona chorobom nerek, serca i układu krążenia. Zawiera ona w sobie nienasycone kwasy tłuszczowe i aminokwasy, które korzystnie wpływają między innymi na pracę oraz rozwój komórek mózgowych. Ponadto składniki wspierają pracę układu nerwowego, wzroku oraz najważniejszego organu czyli serca. Co ważne, w karmie dla kota Dolina Noteci znajdują się nie tylko zdrowe ale i smaczne składniki, po które zwierzęta chętnie sięgają do misek. Wśród wysokiej jakości produktów można wyróżnić suchą i mokrą karmę. Ponadto można nabyć saszetki dla małych kotów oraz sterylizowanych zwierząt. Zbilansowane produkty występują w ekonomicznych opakowaniach, które wystarczą na wiele porcji.

Skomentuj